Droga społeczności akademicka bardzo dziękujemy za ogromne wsparcie, trud i poświęcony czas w przygotowanie “Pikniku zdrowia”, który cieszył się wielkim powodzeniem, pomimo niesprzyjającej pogody. Cel pikniku – promocja, profilaktyka zdrowotna zostały osiągnięte. Nic tak nie cieszy jak wspólne działanie i osiąganie sukcesu, który daje nam to co najważniejsze: uśmiech, radość, pozytywne emocje i przede wszystkim zdrowie. Dziękujemy wszystkim, którzy w tym dniu nam towarzyszyli i zagościli u nas.

Wielkie wyrazy wdzięczności i nieskończoną moc uścisków kierujemy do grona gości, którzy wsparli nas swoją pomocą w tworzeniu tego wydarzenia:

• Przedstawiciele Opolskiego Centrum Onkologii
  • Szkoła Akrobatyki Powietrznej Ramada w składzie:
      • Julia Dynak wielokrotna mistrzyni świata, Europy, Polski w akrobatyce powietrznej uczennica szkoły baletowej Ramada
      • Anastazja Slabko – trener szkoły akrobatyki powietrznej Ramada
      • Joanna Miedziejko – uczennica szkoły Akrobatyki Powietrznej Ramada
      • Maja Matwiejczuk – uczennica szkoły akrobatyki powietrznej Ramada
      • Oliwia Jezierska – uczennica szkoły Akrobatyki Powietrznej Ramada
      • Julia Reis – uczennica szkoły Akrobatyki Powietrznej Ramada
      • Małgorzata Mrożek – uczennica szkoły Akrobatyki Powietrznej Ramada
      • Magda Oczowińska – uczennica szkoły Akrobatyki Powietrznej Ramada
      • Choreografię na pokaz przygotowały Anna Łotecka-Dabbachi, Anastazja Slabko, Iwona Drzymała.
  • Szef kuchni włoskiej – Tomasz Borowiec wraz z kucharzem Filipem Banachem
  • Centrum Stomatologiczne Studio Ortodoncji w Opolu
  • Pani Barbara Dzięcielska – Zawodowy Trener Psów, Behawiorysta wraz z psem Albertem
  • Sklep Rokoko – Salon Peruk
  • DJ Boguś

Wyjątkowo mocno dziękujemy firmom, które zgłosiły swoją pomoc w charakterze darczyńców, sponsorów nagród i poczęstunku:

Nie zapominamy, że gdyby nie Patronat PROREKTOR DS. COLLEGIUM MEDICUM DR HAB. RENATY SZYGUŁY PROF. UO oraz DZIEKAN WYDZIAŁU NAUK O ZDROWIU DR  MARTY SOBERY nasze spotkanie nie miałoby miejsca.

Studenci kolejny raz stanęliście na wysokości zadania!!! Cała oprawa techniczna, czynna praca z uczestnikami biorącymi udział w pikniku, czas poświęcony w przygotowanie to wszystko co zawdzięczamy właśnie Wam.

W odpowiedzi na pytania, prośby naszych wspaniałych gości, mówimy TAK i jeszcze raz TAK – nasze spotkania będą cykliczne. My również nie możemy doczekać się kolejnego spotkania.

Relacja Wideo z Pikniku w wykonaniu Studenckiej Telewizji UO SETA – Kliknij Tutaj!

Informacja o Pikniku na stronie głównej Uniwersytetu Opolskiego – Kliknij Tutaj!

Przedstawiciele Wydział Nauk o Zdrowiu UO