Nasze Koleżanki pod opieką dr Elżbiety Szlenk -Czyczerskiej w czasie trwania I Konferencja Kół Naukowych – Bezpieczeństwo Procedur Pielęgniarskich organizowanej przez Fundacja Aesculap Akademia 👩🏽‍🎓👨🏽‍🎓 przedstawiły swoje prezentacje:

1. Marta Geisler – “Antybiotyk – uważaj na puzzle z układanki leków”
  2. Ania Grobelka – “Ach tatuaż. Kłuć czy nie kłuć, oto jest pytanie” oraz “Kształcenie zdalne na kierunku Pielęgniarstwo, przyszłość czy kompletne fiasko?”
  3. Jadwiga Mróz i Dominika Grobelna – “Melduje posłusznie, że coś jest nie tak – o niezgodności furosemidu… z innymi lekami”
  4. Daria Slabik i Karolina Tracz – “Zakłuć czar i co wtedy?”

Jest to pierwsza konferencja naukowa, w której nasz kilkumiesięczny SKN miał szansę wziąć udział.

Harmonogram I Konferencji Kół Naukowych – Bezpieczeństwo Procedur Pielęgniarskich (PDF)

Zaproszenie na I Konferencję SKN Bezpieczeństwo Procedur Pielęgniarskich

Wielkie brawa dla Dziewczyn oraz Pani Doktor za wielki wkład w reprezentowanie Wydział Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Opolskiego i Pielęgniarstwo – Wydział Nauk o Zdrowiu UO 🙂