Szanowni Państwo,

w dniu 21.06.2022 r. o godz. 11:00 odbędzie się I Konferencja Kół Naukowych – Bezpieczeństwa Procedur Pielęgniarskich.

Swoje dokonania i przemyślenia przedstawią Studenci kół naukowych, których podmiotem zainteresowań jest bezpieczeństwo Pacjentów poddawanych wielu różnym procedurom pielęgniarskim, przedmiotem zaś metody i techniki realizowania tychże procedur z uwzględnieniem bezpieczeństwa, pełnym nadzorem nad krytycznymi punktami kontroli (CCP) oraz z zastosowaniem technologii gwarantujących wysoką jakość wykonania.

Wykład inauguracyjny pt. Tylko dowody naukowe… wygłosi dr n. o zdr. Marta Lewicka

Podczas spotkanie będą poruszane tematy m. in. o:

1. Procedury składające się na terapię infuzyjną
  2. Narzędzia badawcze służące badaniu poprawności realizacji procedur pielęgniarskich
  3. Odpowiedź na pytanie: czy obecność tatuaży ma wpływ na poprawność kaniulacji żył obwodowych?
  4. Czy zawsze poprawnie pobieramy krew do glukometrii?
  5. Jak się nie zakłuć podczas wykonywania procedur z użyciem ostrych narzędzi?
  6. Kilka innych ciekawych tematów

Link do formularza rejestracyjnego – Kliknij Tutaj!

W imieniu Studentów serdecznie zapraszamy!