9 kwietnia 2024 r. na Wydziale Nauk o Zdrowiu UO odbył się II etap XIV Olimpiady Pielęgniarskiej im. Janiny Fetlińskiej, w którym wzięły udział studentki III roku pielęgniarstwa, studiów pierwszego stopnia, zakwalifikowane na podstawie punktacji uzyskanej w pierwszym etapie (07.03.2024):

• Kinga Krzemińska
  • Melania Radczak
  • Kaja Luniak
  • Wiktoria Wilk
  • Zuzanna Żelazko

Studentki wykonały w warunkach symulowanych wylosowane zadanie praktyczne oraz przedstawiły indywidualny proces pielęgnowania pacjenta na podstawie informacji zawartych w opisie przypadku.

Do III etapu Olimpiady zakwalifikowały się Wiktoria Wilk oraz Zuzanna Żelazko, które będą reprezentowały naszą Uczelnię.

Gratulujemy ! 🙂

Finał XIV Olimpiady Pielęgniarskiej odbędzie się 10 maja 2024 r. w Państwowej Akademii Nauk Stosowanych w Przemyślu.

Komitet organizacyjny
XIV Olimpiady Pielęgniarskiej im. J. Fetlińskiej