W dniach 27.02-3.03.2023 r. mieliśmy przyjemność gościć na Wydziale Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Opolskiego Panią Khrystynę Nykolaichuk oraz Panią Irynę Torous Uniwersytetu Medycznego w Iwano-Frankiwsku w ramach Programu Erasmus+.

Nasi goście mieli przyjemność wygłosić wykłady dla studentek kierunku Kosmetologia z zakresu chorób dermatologicznych skóry.

Przyjazd do naszego Wydziału, wiązał się z faktem, iż nasi goście maja w planach otwarcie kierunku Kosmetologia u siebie na Uniwersytecie. Z miłą chęcią udzieliliśmy odpowiedzi na wszelkie nurtujące pytania, a także mieliśmy przyjemność wprowadzić elementy nauki praktycznej dla naszych gości z zakresu zabiegów kosmetologicznych.

Film z zabiegu needle shaping w ramach zajęć klinicznych w placówce Medicinae Beauty w Opolu

mgr Monika Rusztowicz
dr Karolina Chilicka-Hebel