Zapraszamy wszystkich studentów i studentki I stopnia kierunku Pielęgniarstwo oraz Położnictwo do udziału w II edycji Olimpiady Wiedzy, z zakresu badań fizykalnych i chorób cywilizacyjnych organizowanej przez PZWL Wydawnictwo Lekarskie i Akademię Nauk Stosowanych Mazovia

Zasady udziału w Olimpiadzie:

• Zarejestruj się za pomocą Formularza Zgłoszeniowego – do pobrania na stronie organizatora
  • Wypełniony i podpisany skan prześlij na adres mailowy: kontakt@nursing.com.pl lub poprzez formatkę zgłoszeniową online
  • Zgłoszenia przyjmowane są do 20 kwietnia 2023 r.
  • Regulamin konkursu II edycji Olimpiady (PDF)
  • Link do testu wiedzy online (I etap) zostanie wysłany mailem 25.04.2023 o godzinie 16:00.
  • Test będzie aktywny przez 3 godziny – 80 pytań jednokrotnego wyboru (w tym czasie należy przystąpić do jego rozwiązania). UWAGA: w przypadku tej samej liczby punktów, laureaci I etapu zostaną wyłonieni na podstawie kryterium czasu – im krótszy czas rozwiązania testu, tym większe szanse na awans do kolejnego etapu.
  • Wyniki testu I etapu zostaną przesłane na adresy mailowe każdego Uczestnika.
  • Do II etapu Olimpiady zostanie zakwalifikowanych 30 laureatów, których poinformujemy osobnym mailem do dnia 28.04.2023.
  • II i III etap Olimpiady odbędzie się stacjonarnie w siedzibie Akademii Nauk Stosowanych Mazovia – 25 maja 2023

Nagroda główna: Tablet i słuchawki bezprzewodowe

Szczegóły dostępne na stronie organizatora konkursu