Rozpoczęła się kolejna rekrutacja do Programu MOST – tym razem na semestr zimowy i cały rok akademicki 2022/2023. Potrwa aż do 15 maja, jest zatem mnóstwo czasu, by zapoznać się z aktualną ofertą (https://irkmost.amu.edu.pl/pl/news/2022Z/) i zdecydować, gdzie spędzić kolejny semestr. Do wyboru, jak zawsze – wyjątkowe ośrodki akademickie, nadbałtyckie plaże, mazurskie jeziora i tętniące życiem metropolie, czyli dla każdej Studentki i każdego Studenta coś miłego.

Poniżej najważniejsze informacje, a kolejne będą się sukcesywnie pojawiać na profilu Programu MOST – Kliknij Tutaj!

1. aby wziąć udział w rekrutacji, należy założyć konto w systemie Internetowej Rejestracji Kandydatów – Kliknij Tutaj!
  2. w Systemie znajduje się oferta kierunków – możliwe jest wyszukiwanie według klucza nazwy kierunku, stopnia studiów, Uczelni i wielu innych
  3. po założeniu konta, wybraniu kierunku (kierunków), system wygeneruje podanie (wniosek), który należy wydrukować i podpisać
  4. na wydrukowanym wniosku należy odręcznie dopisać priorytety (można wybrać maksymalnie cztery kierunki, oznaczone cyframi od 1 – najważniejszy wybór, do 4)
  5. wniosek należy dostarczyć do Koordynatora Programu na uczelni. Dane kontaktowe do poszczególnych Osób: Kliknij Tutaj!
  6. wyniki rekrutacji będą dostępne na kontach w Systemie IRK MOST 30 czerwca.

Zapraszamy serdecznie do udziału w Programie oraz do odwiedzenia strony www.most.amu.edu.pl. Znajduje się tam ogrom informacji dotyczących tego, kto może wyjechać na MOST, jakie są etapy rekrutacji czy kryteria kwalifikacji.