Szanowny Absolwencie, Szanowna Absolwentko!

Poświęć chwilę by ocenić jakość kształcenia, organizację kształcenia oraz otrzymane wykształcenie.

Chcielibyśmy zaprosić Cię do podsumowania swoich studiów i udzielenia odpowiedzi na pytania dotyczące ich jakości, organizacji oraz efektów. Akademickie Centrum Karier we współpracy z wydziałowymi komisjami do spraw doskonalenia jakości kształcenia przygotowało kwestionariusz ankiety, która pomoże nam zrozumieć nasze mocne i słabe strony i rozwijać ofertę edukacyjną uczelni.

Udział w badaniu jest całkowicie anonimowy. Możesz ją rozpocząć i wrócić do swoich odpowiedzi, ale sądzimy, że jest tak krótka, że warto wypełnić ją od razu. Nie powinno zająć to więcej niż kilka minut.

Badanie ocen jakości kształcenia, organizacji kształcenia oraz jakości wykształcenia przez absolwentów Uniwersytetu Opolskiego

Jeśli będziesz mieć kłopoty z zalogowaniem się do swojej ankiety, skontaktuj się z nami pod adresem kariera@uni.opole.pl