W imieniu Samorządu Studenckiego Uniwersytetu Opolskiego informujemy iż ruszył nabór wniosków na Nagrodę Rektora Uniwersytet Opolski.

Nagroda Rektora jest jednorazową formą gratyfikacji działań podejmowanych przez działaczy społecznych, aktywistów i organizatorów, jakich ma Uniwersytet Opolski. Wszelkie kryteria brane pod uwagę w Stypendium Rektora, nie są uwzględniane w Nagrodzie Rektora.

Do zgłoszenia spełnić należy jeden podstawowy warunek – posiadać w dniu rejestracji status studenta naszej Uczelni.

• Etap I – Prawidłowo wypełniony formularz zgłoszeniowy prześlij na adres: samorzad@uni.opole.pl z tytułem „Nagroda Rektora 2024 – Imię i nazwisko”;
  • Etap II – Zakwalifikowane do II etapu osoby zostaną poinformowane telefonicznie o konieczności przedstawienia zaświadczeń potwierdzających wpisane osiągnięcia oraz podpisanego oświadczenia. Niniejsze dokumenty należy przesłać mailem na adres samorzad@uni.opole.pl. Rekomendujemy by załączniki wysłać w jednym pliku PDF. Po zakończeniu weryfikacji załączników Komisja przedstawi ostateczną klasyfikację, która zostanie opublikowana na stronie internetowej www.samorzad.uni.opole.pl.

Regulamin, formularz zgłoszeniowy oraz wszystkie niezbędne załączniki dostępne na stronie Samorządu Studenckiego UO

HARMONOGRAM:

9.06 – 16.06.2024 – Nabór wniosków od ogłoszenia do 16.06.2024 do godziny 15:00.

17.06.2024 – Ogłoszenie listy osób zakwalifikowanych do II etapu Nagrody Rektora UO 2024.

17.06 – 19.06.2024 – Przesłanie zaświadczeń i oświadczenia na maila: samorzad@uni.opole.pl do godziny 15:00 dnia 19.06.2024 r.

21.06.2024 – Ogłoszenie listy osób zakwalifikowanych do otrzymania Nagrody Rektora UO 2024.

21.06 – 25.06.2024 – Termin złożenia odwołań do Rektora UO od decyzji Komisji.

Po weryfikacji złożonych odwołań Komisja w porozumieniu z Rektorem UO ogłosi listę nagrodzonych wraz z zaproszeniem na uroczystość wręczenia Nagrody Rektora UO 2024.

Życzymy powodzenia! 🙂