W dniu 20 maja 2024 r. na Wydziale Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Opolskiego odbył się coroczny Piknik Zdrowia.

Piknik odbył się pod patronatem Dziekan Wydziału Nauk o Zdrowiu UO, dr Marty Sobery.

Celem wydarzenia było promowanie: profilaktyki zdrowotnej prezentowanej w formie wykładów oraz warsztatów prowadzonych przez pracowników dydaktycznych wydziału.

Od godziny 9:00 do 15:00 goście mogli korzystać z licznych atrakcji zgodnych z programem wydarzenia. Spotkanie było organizowane trzeci raz lecz frekwencja gości jest coraz większa co niezmiernie nas cieszy. W tym roku pogoda bardzo dopisała, więc część atrakcji została zaprezentowana na dziedzińcu budynku.

Bardzo dziękujemy zespołom ratowniczym za wsparcie naszej inicjatywy oraz opiekunowi psów ratowniczych, które stanowiły ogromną atrakcję dla najmłodszych. Serdeczne podziękowania dla Naszych pracowników, którzy wykazali ogromny wkład pracy i duże zaangażowanie w trud przygotowania.

Mamy nadzieję, że spotkanie w przyszłym roku będzie przebiegać w równie miłej atmosferze z jeszcze liczniejszymi atrakcjami. 🙂

Relacja z wydarzenia w Radio Opole

Relacja z wydarzenia w Radio Doxa

Relacja z wydarzenia w NTO