Serdecznie zapraszamy do udziału w XII edycji Giełdy Pracy Uniwersytetu Opolskiego, wydarzenia organizowanego przez Akademickie Centrum Karier prowadzone w ramach Uniwersyteckiego Centrum Transferu Wiedzy i Technologii Uniwersytetu Opolskiego.

Giełda Pracy Uniwersytetu Opolskiego odbędzie się 15 maja 2024 r. (środa) w budynku UO przy ul. Oleskiej 48 (korytarz na I piętrze) w godzinach 10.00-14.15.

Patronat honorowy nad XII Giełdą Pracy UO objęli JM Rektor Uniwersytetu Opolskiego – prof. dr hab. Marek Masnyk oraz Prorektor ds. kształcenia i studentów UO – dr hab. Izabella Pisarek, prof. UO.

Decyzją JM Rektora UO, studenci uczestniczący w Giełdzie Pracy będą mieli usprawiedliwione nieobecności na zajęciach.

W XII Giełdzie Pracy UO weźmie udział ponad trzydzieści firm i instytucji. Informacje na temat wystawców można znaleźć na stronie: kariera.uni.opole.pl/12-gielda-pracy-uo

Uczestnicy XII Giełdy Pracy będą mogli wziąć udział szkoleniach oraz skonsultować swoje CV ze specjalistami ds. rekrutacji z wybranych firm. Za udział w szkoleniach będą wystawiane zaświadczenia.

Harmonogram szkoleń, które odbędą się w auli A (nie obowiązują zapisy):

• 10.45-11.30: Chespa, Chemiczne spojrzenie na farby graficzne
  • 11.30-12.00: SNH Drones, Przyszłość wisi w powietrzu, czyli jak drony zmieniają nasz świat!
  • 12.00-12.45: Nutricia, Techniki prezentacji, czyli prezentacje biznesowe bez tajemnic
  • 13.00-13.45: Siegenia-Aubi, Kultura lean management w organizacji

Studenci będą mieli również możliwości skonsultowania swojego CV z wybranym specjalistą ds. rekrutacji.

Harmonogram konsultacji CV, które odbędą się w sali 140 (obowiązują zapisy):

• 10.30-11.00: konsultuje pracownik firmy Umicore Battery Materials Poland
  • 11.00-11.45: konsultuje pracownik firmy Nutricia
  • 11.45-12.30: konsultuje pracownik firmy Wazdan
  • 12.30-13.15: konsultuje pracownik firmy Nowa Itaka
  • 13.15-13.45: konsultuje pracownik firmy Ionway
  • 13.45-14.15: konsultuje pracownik firmy DaVita

Zgłoszenia na konsultacje CV przyjmujemy e-mailem: transferwiedzy@uni.opole.pl lub przez Facebook Akademickiego Centrum Karier: facebook.com/ack.uni.opole. W wiadomości należy podać imię i nazwisko, telefon do kontaktu, kierunek studiów i wybraną godzinę konsultacji.