Szanowni Państwo,

8 marca 2024 r. w ramach “Drugiego Tygodnia Kobiet w Opolu”, Wydział Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Opolskiego zaprasza na wyjątkowe warsztaty zatytułowane “Mięśnie dna miednicy”. Zajęcia odbędą się w sali 037 (Budynek Wydziału Nauk o Zdrowiu, ul. Katowicka 68) i będą miały charakter teoretyczno-praktyczny.

Warsztaty poprowadzą wykładowcy UO: dr Martyna Kasper-Jędrzejewska oraz mgr Iwona Dobrowolska, które podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem w zakresie funkcjonowania oraz treningu mięśni dna miednicy.

Podczas zajęć uczestnicy będą mieli okazję nie tylko zgłębić teoretyczne podstawy dotyczące mięśni dna miednicy, ale również wziąć udział w części praktycznej. Dlatego organizatorzy proszą o przybycie w stroju sportowym oraz odpowiednim obuwiu, co umożliwi aktywne uczestnictwo w ćwiczeniach.

Należy pamiętać, że ilość miejsc na warsztaty jest ograniczona, co gwarantuje indywidualne podejście do każdego z uczestników.

Zainteresowani udziałem powinni dokonać zgłoszenia mailowego, wysyłając wiadomość na adres: iva1402@wp.pl

Więcej szczegółów oraz dokładny program Drugiego Tygodnia Kobiet w Opolu dostępny na stronie miasta Opola