Szanowni Państwo,

w dniu 2 marca 2021r. o godzinie 16:00 odbędzie się bezpłatny webinar (szkolenie) pt. Dostępy naczyniowe u pacjentów hospitalizowanych i w opiece domowej.

Niniejsze wydarzenie odbędzie się dzięki uprzejmości Pani mgr Marii Budnik-Szymoniuk, która poprowadzi webinar oraz organizatora Akademii Aesculap, który wspiera technicznie niniejsze przedsięwzięcie. Webinar dedykowany jest dla studentów pielęgniarstwa i położnictwa Wydziału Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Opolskiego. Podczas szkolenia jest możliwość zadawania pytań Pani Marii Budnik-Szymoniuk, do czego Państwa zachęcamy.

Każdy zarejestrowany uczestnik otrzyma drogą elektroniczną CERTYFIKAT uczestnictwa.

Rejestracja – Kliknij tutaj!

Tematyka szkolenia:

• Dostępy naczyniowe w praktyce klinicznej – uprawnienia pielęgniarek / położnych w zakresie ich wytwarzania, użytkowania i pielęgnacji – w świetle obowiązujących przepisów
  • Dostępy obwodowe (cewniki krótkie i pośrednie), centralne (CVC, cewnik tunelizowany, port naczyniowy), PICC (dostęp przez żyłę obwodową do żyły centralnej)
  • Jak poprawnie zrealizować procedury wytworzenia dostępu naczyniowego oraz użytkowania i pielęgnacji?
  • Standardy infuzyjne i ich przełożenie na praktykę pielęgniarską w opiece stacjonarnej i ambulatoryjnej

Zaproszenie na Webinar pt. Dostępy naczyniowe u pacjentów hospitalizowanych i w opiece domowe (PDF)

W przypadku pytań lub problemów w trakcie rejestracji prosimy o kontakt telefoniczny: + 48 882 172 742 lub + 48 795 470 376