Szanowni Państwo,

w imieniu Narodowej Agencji Programu Erasmus+ i Europejskiego Korpusu oraz Centrum Innowacji Erasmus+ InnHUB Opole pragniemy serdecznie zaprosić na bezpłatne spotkanie dotyczące oferty programu Erasmus+ w sektorze Młodzież, w sektorze Sport oraz informacje na temat Europejskiego Korpusu Solidarności.

Spotkanie odbędzie się 5 lipca 2023 r. w godz. 8:00-13:15 w Uniwersytecie Opolskim (sala 154, ul Oleska 48, 45-052 Opole)

REJESTRACJA

Rejestracja do poniedziałku 3 lipca 2023 (Liczba miejsc jest ograniczona)

PROGRAM SPOTKANIA (PDF)

Spotkanie jest skierowane przede wszystkim do:

• Pracowników Biur Erasmus+
  • Reprezentantów poszczególnych Wydziałów, Instytutów odpowiedzialnych za projekty partnerstw, współpracy międzynarodowej itp.
  • Koordynatorów programu Erasmus+ i Europejskiego Korpusu Solidarności, którzy chcieliby poszerzyć swoją działalność o inne akcje i sektory
  • Przedstawicieli organizacji pozarządowych i instytucji działających na rzecz młodzieży i sportu powszechnego
  • Wszystkich pozostałych zainteresowanych osób

Kto może składać wnioski w sektorze Erasmus+ Sport? Wszystkie organizacje i instytucje publiczne i prywatne, działające na rzecz sportu i aktywności fizycznej: związki sportowe, kluby, organizacje pozarządowe, szkoły, uniwersytety, organy publiczne, instytucje edukacyjne, itp.

O dofinansowanie projektów w sektorze Młodzież mogą starać się m.in: Organizacje pozarządowe posiadające osobowość prawną, grupy nieformalne młodzieży (tylko KA1) oraz organy publiczne na szczeblu lokalnym, regionalnym lub krajowym, działające na rzecz młodzieży lub osób pracujących z młodzieżą, wykorzystujące pozaformalne metody edukacji.

Szczegóły na stronie Erasmus.org