Kolejne Healthcare Simulation Week – Tydzień Symulacji w Opiece Zdrowotnej za nami.

Tematem przewodnim tegorocznego wydarzenia było żywienie dojelitowe pacjentów. Na warsztatach gościliśmy studentów Wydziału Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Opolskiego oraz co dla nas szczególnie ważne pielęgniarki i pielęgniarzy pracujących m.in w Stobrawskim Centrum Medycznym w Kup, 116 Szpitalu Wojskowym w Opolu, Szpitalu Wojewódzkim w Opolu, Krapkowickim Centrum Zdrowia w Krapkowicach, Szpitalu MSWiA w Opolu, Szpitalu św. Rocha w Ozimku czy Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im. Św. Jadwigi Śląskiej w Opolu.

Była to doskonała okazja aby wymienić się wspólnymi doświadczeniami oraz zobaczyć dobre praktyki. Warsztaty prowadzone były przez przedstawicieli firm B.Braun, Fresenius-Kabi oraz Nutricia. Ogromne podziękowania składamy na ręce pani dr n. med. Urszuli Posmyk, która była pomysłodawcą warsztatów o tej tematyce, oraz lek. med. Marcin Gendźwiłł, który bezinteresownie podzielił się z nami swoim wieloletnim doświadczeniem.