Serdecznie dziękujemy za udział w Sympozjum Naukowo-Szkoleniowym WNOZ, które odbyło się 5 kwietnia 2023 r.

W ramach 3 paneli tematycznych: dietetycznego, fizjoterapeutycznego i pielęgniarskiego, odbyły się liczne wystąpienia pracowników wydziału oraz zaproszonych gości, a także szkolenia specjalistyczne dla studentów fizjoterapii.

Studenci SKNów uczestniczyli także w sesji posterowej. Komitet Naukowy oceniał postery w wersji wydrukowanej oraz przedstawiane jako prezentacja power-point oraz przyznał jedno 1 miejsce oraz 5 wyróżnień.

Sesja posterowa – nagrody oraz wyróżnienia (PDF)

Serdecznie zapraszamy do udziału w Sympozjum Naukowo-Szkoleniowym Wydziału Nauk o Zdrowiu UO, które odbędzie się 5 kwietnia 2023 r. w godz. 9:00-17:00 na Wydziale Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Opolskiego przy ul. Katowickiej 68 w Opolu.

• Udział w wykładach i szkoleniach jest bezpłatny dla wszystkich uczestników.
  • Wymagana jest rejestracja każdego uczestnika w formularzu on-line na wybrane szkolenia.

Sympozjum składa się z 3 paneli tematycznych: dietetyczny, fizjoterapeutyczny i pielęgniarski. Tematyka wystąpień dotyczyć będzie najnowszych doniesień naukowych w każdym z tych obszarów. W czasie przerw będą prezentowane postery (w formie wydrukowanej, w hallu auli A1/A2) a w sesji popołudniowej będą prezentowane postery w formie cyfrowej (prezentacja 5-minutowa). Postery będą oceniane przez Komisję Naukową, która przyzna wyróżnienia dla najlepszych posterów. Udział bierny i czynny w sympozjum będzie potwierdzony certyfikatem i punktami edukacyjnymi.

Sympozjum będzie odbywać się w 3 aulach jednocześnie  (A1, A2 i O45) w dwóch sesjach: porannej i popołudniowej.

SZCZEGÓŁOWY HARMONOGRAM SYMPOZJUM NAUKOWO-SZKOLENIOWEGO (PDF)

Zgłoszenia na sesję posterową należy dokonać poprzez wypełnienie formularza i umieszczenie w nim streszczenia posteru: zapisz się!

Jednocześnie odbędą się certyfikowane specjalistyczne szkolenia fizjoterapeutyczne. Udział w szkoleniach jest bezpłatny, ale wymagana jest rejestracja:

• 11:30-13:30 (Sala 0005) – dr Łukasz Kosowski – “Oś biomechaniczna kończyny dolnej” (limit – 20 miejsc)
  • 11:30-14:30 (Sala 012) – dr Katarzyna Rajfur, dr Joanna Rajfur – “Wykorzystanie elementów Dry Needling wg FRSc w terapii łokcia tenisisty” – warsztat dla studentów fizjoterapii rok III, IV, V (limit – 20 miejsc)
  • 15:00-17:00 (Sala 012) – dr Magdalena Warzecha – “Kolka, refluks, zaleganie pokarmu – praktyczne wskazówki jak pomóc dziecku” (limit – 20 miejsc)
  • 15:00-17:00 (Sala 030) – dr Piotr Tkocz – “Bóle odcinka lędźwiowego jako konsekwencja otyłości” (limit – 20 miejsc)
  • 15:00-16:00 (Sala 037) – mgr Iwona Dobrowolska – “SŁONECZNE WIBRACJE – gimnastyka ze Smoovey” (wymagany strój sportowy, limit 30 osób)

Udział bierny i czynny w konferencji będzie potwierdzony certyfikatem i punktami edukacyjnymi. Organizator nie zapewnia wyżywienia.

Skład Komitetu Naukowego oraz Komitetu Organizacyjnego (PDF)

W razie pytań prosimy o kontakt z dr Magdaleną Golachowską: magdalena.golachowska@uni.opole.pl