Szanowni Państwo,

w imieniu opolskiego środowiska akademickiego mamy przyjemność zaprosić Państwa na wykład otwarty pt. „Fascia as a pain generator”, który poprowadzi prof. CARLA STECCO.

Wykład odbędzie się 8 lipca 2022 r. o godzinie 17.00 w Auli Wydziału Wychowania Fizycznego i Fizjoterapii Politechniki Opolskiej (ul. Prószkowska 76, budynek P9a).

Carla Stecco jest ortopedą oraz profesorem anatomii człowieka i nauk o ruchu na Uniwersytecie w Padwie. Jest członkiem założycielem stowarzyszenia Fascial Manipulation Association i Fascial Research Society. Autorka ponad 100 publikacji na temat anatomii powięzi oraz dwóch książek o manipulacji powięzi, przetłumaczonych na angielski, hiszpański i japoński. Prowadzi działalność naukową poświęconą badaniu anatomii powięzi ludzkiej z makroskopowego, histologicznego i fizjopatologicznego punktu widzenia.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, proszę o dokonanie zapisów pod następującym linkiem do dnia 1 lipca 2022 r.: bit.ly/3xKk53c
Decyduje kolejność zgłoszeń. Ze względu na nieprzewidywalność ruchu lotniczego organizatorzy zastrzegają możliwość zmiany terminu wykładu.

Dla zarejestrowanych osób biorących udział w spotkaniu przewidziano zaświadczenia o uczestnictwie w wykładzie.

koordynator ze strony PO: dr Henryk Racheniuk (h.racheniuk@po.edu.pl)
koordynator ze strony UO: dr Martyna Kasper-Jędrzejewska (martyna.kasperjedrzejewska@uni.opole.pl)
tłumaczenie wykładu: dr Jacek Łuniewski