Trwa II tura naboru na studia na Wydziale Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Opolskiego, rekrutacja elektroniczna (IRK) potrwa do 13 września 2022 r.

Do postępowania rekrutacyjnego w II turze naboru dopuszczony będzie kandydat, który zarejestrował się za pomocą internetowego formularza zgłoszenia IRK do dnia 13 września 2022 r., uiścił opłatę rekrutacyjną (w wysokości 85 zł), zamieścił fotografię spełniającą wymogi formalne w wersji elektronicznej w systemie rekrutacji IRK (zakładka: Formularze osobowe – Zdjęcie) oraz został zakwalifikowany do przyjęcia na studia lub jest na liście rezerwowej – informacja pojawi się 15 września 2022 r. (w systemie IRK w zakładce „Zgłoszenia rekrutacyjne – Wyniki”).

Komisja rekrutacyjna będzie przyjmowała dokumenty pod adresem: ul. Katowicka 68, 45-060 Opole (pok. 038 – sala konferencyjna), Wydział Nauk o Zdrowiu UO w dniach:

• 16 września 2022 r. (piątek) w godzinach 9:00-15:00
  • 17 września 2022 r. (sobota) w godzinach 9:00-12:00
  • 19 września 2022 r. (poniedziałek) w godzinach 9:00-15:00
  • 20 września 2022 r. (wtorek) w godzinach 9:00-15:00
  • 21 września 2022 r. (środa) w godzinach 9:00-15:00

Dokumenty należy składać w białych kartonowych teczkach wiązanych, na których należy czytelnie napisać: kierunek studiów, imię i nazwisko oraz dokładny adres (z numerem kodu pocztowego).

Komplet dokumentów należy dostarczać osobiście, bądź przez osobę upoważnioną na adres Wydziału Nauk o Zdrowiu: ul. Katowicka 68, 45-060 Opole lub drogą pocztową/kurierem na adres kancelarii głównej: Uniwersytet Opolski, pl. Kopernika 11a, 45-040 Opole z dopiskiem: “Rekrutacja – podać nazwę kierunku studiów”, przestrzegając terminów zawartych w harmonogramie rekrutacji (dokumenty będą przyjmowane tylko i wyłącznie w wyznaczonych dniach – 16-21 września). Uwaga! Za dostarczenie dokumentów drogą pocztową/kurierem uważa się DATĘ DOSTARCZENIA dokumentów a nie datę wysłania! (Na przesłanej pocztą/kurierem kserokopii świadectwa maturalnego (dojrzałości) / dyplomu (studiów I stopnia) należy załączyć oświadczenie kandydata o zgodności kserokopii z oryginałem).

Niezłożenie dokumentów w wyznaczonych powyżej terminach będzie traktowane jako rezygnacja z podjęcia studiów na Uniwersytecie Opolskim.

WAŻNE! Pamiętaj aby w systemie rekrutacyjnym IRK było wgrane zdjęcie, gdyż jest ono niezbędne do poprawnego wydrukowania podania na studia, a następnie wydania legitymacji studenckiej.

Ogłoszenie list przyjętych i ostateczny termin zakończenia rekrutacji na Wydziale Nauk o Zdrowiu UO – 22 września 2022 r.

Wykaz dokumentów wymaganych od kandydatów zakwalifikowany oraz będących na liście rezerwowej na studia I stopnia (licencjackie) oraz jednolite magisterskie:

1. Podpisane przez kandydata “Podanie o przyjęcie na studia” – do pobrania z portalu rejestracyjnego IRK (zakładka: “Zgłoszenia rekrutacyjne – Dokumenty i dalsze kroki”).
  2. Podpisane przez kandydata “Oświadczenie o doręczaniu pism w formie elektronicznej” – do pobrania z portalu rejestracyjnego IRK (zakładka: “Zgłoszenia rekrutacyjne – Dokumenty i dalsze kroki”).
  3. KSEROKOPIA świadectwa maturalnego (dojrzałości) – po uwierzytelnieniu jej na miejscu przez pracownika uczelni na podstawie okazania przez kandydata oryginału dokumentu lub przez oświadczenie kandydata o zgodności kserokopii z oryginałem. (Prosimy nie składać odpisu dokumentów, tylko kserokopię!)

P.S. Kandydaci przyjęci w II turze naboru Zaświadczenie od lekarza medycyny pracy zobowiązani są dostarczyć najpóźniej do 17 października 2022 r. do Dziekanatu WNoZ – skierowanie na badania dostępne dla kandydatów Zakwalifikowanych oraz/lub Przyjętych do pobrania z portalu rejestracyjnego IRK (zakładka: “Zgłoszenia rekrutacyjne – Dokumenty i dalsze kroki – Skierowanie na badanie”).

Wykaz dokumentów wymaganych od kandydatów zakwalifikowany oraz będących na liście rezerwowej na studia II stopnia (magisterskie):

2. Podpisane przez kandydata “Oświadczenie o doręczaniu pism w formie elektronicznej” – do pobrania z portalu rejestracyjnego IRK (zakładka: “Zgłoszenia rekrutacyjne – Dokumenty i dalsze kroki”).
  3. KSEROKOPIA dyplomu (studiów I stopnia) lub (jeśli dyplom nie został jeszcze wydany) Zaświadczenie o obronie wydane przez Dziekanat – po uwierzytelnieniu jej na miejscu przez pracownika uczelni na podstawie okazania przez kandydata oryginału dokumentu lub przez oświadczenie kandydata o zgodności kserokopii z oryginałem potwierdzone przez Dziekanat. (Prosimy nie składać odpisu dokumentów, tylko kserokopię!)

P.S. Kandydaci przyjęci w II turze naboru Zaświadczenie od lekarza medycyny pracy zobowiązani są dostarczyć najpóźniej do 17 października 2022 r do Dziekanatu WNoZ – skierowanie na badania dostępne dla kandydatów Zakwalifikowanych oraz/lub Przyjętych do pobrania z portalu rejestracyjnego IRK (zakładka: “Zgłoszenia rekrutacyjne – Dokumenty i dalsze kroki – Skierowanie na badanie”).