Niezmiernie miło nam poinformować, że kolejny kierunek naszego Wydziału – PIELĘGNIARSTWO – otrzymał certyfikat Nadzwyczajnego „Lidera Jakości Kształcenia” przyznany w 8 edycji Ogólnopolskiego Konkurs i Programu Akredytacji Kierunków Studiów „Studia z Przyszłością

Znak jakości Studia z Przyszłością otrzymują kierunki i specjalności studiów, które swoje programy i zasady kształcenia opierają na trzech fundamentach: dążeniu do przekazywania aktualnej, aplikacyjnej i nowoczesnej wiedzy, kreowaniu umiejętności i kompetencji społecznych poszukiwanych przez pracodawców oraz inwestowaniu w najwyższą jakość edukacji.

Bardzo serdecznie gratulujemy całej kadrze dydaktycznej kierunku Pielęgniarstwo oraz studentom, bez których ten sukces nie byłby możliwy!