W związku ze zbliżającą się XI sesją Światowego Forum Miejskiego – Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej organizuje konkurs, którego tematem jest stworzenie projektu graficznego i nazwanie maskotki, która będzie promowała WUF11. Liczy się kreatywne nawiązanie do tematyki Światowego Forum Miejskiego.

Udział w konkursie mogą wziąć uczniowie szkół ponadpodstawowych od 16 roku życia oraz studenci szkół wyższych do 25 roku życia.

Termin zgłoszenia prac upływa 31 października 2021 r.

Na autora najciekawszej maskotki czeka nagroda główna w wysokości 15 tys. zł, a także zaproszenie do udziału w XI sesji Światowego Forum Miejskiego w Katowicach, która odbędzie się w czerwcu 2022 roku.

Więcej informacji, regulamin oraz pozostałe materiały znajdują się na stronie konkursowej: www.gov.pl/web/fundusze-regiony/konkurs-na-projekt-maskotki-wuf11