Międzynarodowy Dzień Studenta

Z okazji Międzynarodowego Dnia Studenta, w imieniu Pana Dziekana dr Maksyma Żuka oraz całej społeczności akademickiej Wydziału Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Opolskiego, składamy Państwu najserdeczniejsze życzenia.

Życzymy wszystkim Studentkom i Studentom nieustającej pasji w zdobywaniu wiedzy, satysfakcji z codziennych wyzwań oraz wytrwałości w realizacji planów i marzeń. Niech czas spędzony na uczelni sprzyja wszechstronnemu rozwojowi, inspiruje do podejmowania nowych inicjatyw oraz umacnia w dążeniu do wyznaczonych celów.

Dziękujemy za Wasze zaangażowanie, energię i wkład w życie naszej wspólnoty akademickiej. To dzięki Wam nasz Wydział tworzy społeczność wyróżniającą się empatią, profesjonalizmem i troską o zdrowie innych. 💖🥰

Udostępnij post

Przejdź do treści