W dniach 6-7 lipca 2023 r. na Wydziale Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Opolskiego
odbędzie się międzynarodowa konferencja naukowo-praktyczna “Physiotherapy during pregnancy, labor, and the postpartum period: Recommendations, Challenges and Opportunities”

Konferencja jest wydarzeniem upowszechniającym rezultaty pracy intelektualnej w ramach projektu: INSTEpp – „Innowacyjne kształcenie studentów nauk medycznych i nauk o zdrowiu, wynikające z lepszego dostosowania oferty dydaktycznej w aspekcie potrzeb zdrowotnych kobiet w ciąży i po porodzie” (Nr 2020-1-PL01-KA203-81905), którego Uniwersytet Opolski jest liderem.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Wymagana jest wcześniejsza rejestracja. / Participation in the conference is FREE OF CHARGE. Pre-registration is required.
W celu rejestracji kliknij tutaj / To register click here: https://tiny.pl/ct5nx

Celem konferencji było podsumowanie najważniejszych aspektów pracy fizjoterapeuty i położnej z kobietą w ciąży i po porodzie jako efekt pracy intelektualnej zespołu projektowego z dostosowaniem do potrzeb studentów zgłaszanych w trakcie trwania projektu i bazujący na potrzebach kobiet w ciąży i po porodzie.

Podczas dwóch dni wydarzenia naukowcy i specjaliści służby zdrowia z trzech krajów (Polski, Litwy i Hiszpanii) wygłoszą prezentacje i poprowadzą sesje praktyczne dla uczestników wydarzenia.