Ogólnopolski Tydzień Kariery (OTK) jest akcją o zasięgu ogólnokrajowym zainicjowaną przez Stowarzyszenie Doradców Szkolnych i Zawodowych RP. Jej celem jest propagowanie świadomych wyborów edukacyjnych oraz zachęcenie do planowania kariery zawodowej.

Dla kogo? Wydarzenia w ramach OTK są skierowane do osób, które stoją przed poważnymi decyzjami dotyczącymi swojej przyszłości zawodowej, a także do wszystkich, którzy pragną przyjrzeć się swoim dotychczasowym dokonaniom zawodowym czy edukacyjnym i ponownie wybrać właściwą dla siebie ścieżkę zawodową.

Kiedy? Tegoroczna edycja organizowana jest pod hasłem “Złap za stery swojej kariery” w terminie 17-21 października 2022 r.

Finał wydarzenia – 21.10.2022 r. – Hotel Mercury w Opolu – Spotkanie motywacyjne z Jaskiem Melą

Zapisy:  W celu rezerwacji miejsc, prosimy o kontakt telefoniczny z Uniwersyteckim Centrum Transferu Wiedzy i Technologii, pod numerem telefonu 77 452 7054 lub e-mailowy: kariera@uni.opole.pl

Ofertą wykładów i warsztatów, które Uniwersytet Opolski przygotował specjalnie z tej okazji dostępna pod adresem: www.kariera.uni.opole.pl/ogolnopolski-tydzien-kariery-w-opolu-pod-haslem-zlap-za-stery-swojej-kariery-oferta-uniwersytetu-opolskiego