45. Kongres i Targi LNE to wyjątkowe, jubileuszowe wydarzenie pełne pozytywnych wibracji, które odbędzie się w dniach 18-19 listopada 2023 w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO w Krakowie.

Pełne dwa dni spotkań networkingowych, paneli dyskusyjnych oraz pokazów premierowych wiodących marek z branży beauty. Strefy z kosmetyką pielęgnacyjną i hi-tech, podologia, makijaż oraz stylizacja brwi i rzęs, a także wyjątkowe targi EKOnaturaLNE.

Program oraz szczegółowe informacje dostępne na stronie: kongres.lne.pl

Jubileuszowa edycja będzie jeszcze bardziej spektakularna, pełna inspiracji i niezapomnianych przeżyć. Jeśli jesteście miłośnikami piękna, śledzicie najnowsze trendy w branży beauty lub macie własny biznes w tej dziedzinie, to ten event jest dla Was! Co Was czeka?

• Top gwiazdy beauty – będziecie mieli okazję spotkać i posłuchać prawdziwych ikon urody;
  • Wyjątkowi eksperci z branży – podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem, abyście mogli jeszcze bardziej rozwijać swoją pasję i być na bieżąco ze wszystkimi nowinkami;
  • Ponad 300 hot marek – najnowsze i najlepsze produkty oraz technologie;
  • Targi świąteczne EKOnaturaLNE – strefa, w której holistyka spotyka się z eko, a Wy będziecie mogli zaopatrzyć się w oryginalne prezenty świąteczne.
  • Targowe promocje – kongres.lne.pl/weekend-promocji

facebook.com/LNEpolska