W imieniu Międzynarodowego Zespołu projektowego z Hiszpanii, Włoch i Polski zapraszamy serdecznie na Pierwszy Międzynarodowy Kongres dot. Zachowawczego Leczenia Dysfunkcji Dna Miednicy, który odbędzie się w formie on-line 2 i 3 lipca 2021 roku.

Już teraz zachęcamy do rejestracji (formularz znajduje się na końcu strony Kongresu). Wydarzenie jest efektem 3 letniej międzynarodowej współpracy i realizacji działań w projekcie pn. Program kształcenia studentów uczelni medycznych (i nauk o zdrowiu) z zakresu leczenia zachowawczego dysfunkcji mięśni dna miednicy (nr projektu 2018-1-PL01-KA203-051055).

Udział w Kongresie jest darmowy, co rzadko zdarza się w tego rodzaju wydarzeniach. Tym bardziej zapraszamy wszystkich Studentów, Fizjoterapeutów, Położne i Lekarzy.

#PelvicFloorCongress
www.webcongreso.com/pelvicfloorcongress