Drogie Koleżanki, Drodzy Koledzy oraz Szanowni Dydaktycy,

W imieniu Rady Studenckiej Wydziału Nauk o Zdrowiu UO; Pani dr n. o zdr. Elżbiety Szlenk-Czyczerskiej oraz Aesculap Akademia mamy przyjemność zaprosić na kolejne spotkanie z cyklu „Kto nas reprezentuje?”.

Tym razem spotkanie będzie dotyczyło zagadnień związanych z Okręgową Izbą Pielęgniarek i Położnych. Prelegentem, który przybliży nam ten zakres tematyczny będzie dr Jarosław Czepczarz Wiceprzewodniczący ORPiP w Opolu, Oddziałowy w Opolskim Centrum Rehabilitacji w Korfantowie oraz członek NIPiP!

Webinar odbędzie się 25 stycznia 2022 r. o godz. 18:00

Pragniemy również nadmienić, że spotkanie to otrzymało także honorowy patronat Dziekan Wydziału Nauk o Zdrowiu – dr Marty Sobery.

Broszura informacyjna: Webinar „Kto Nas Reprezentuje?” – Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych (PDF)

Zapraszamy całe środowisko Pielęgniarsko-Położnicze i wszystkich zainteresowanych!