Szanowni Państwo,

z przyjemnością informujemy, iż Panie mgr Ewa Adamczyk (kierunek Kosmetologia), mgr Zuzanna Łazar (kierunek Położnictwo), dr Marta Gawlik (kierunek Pielęgniarstwo) oraz Pan dr Tomasz Matusz (kierunek Fizjoterapia) nauczyciele akademiccy Wydziału Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Opolskiego zostali nominowani do nagrody w Plebiscycie Edukacyjnym – Nauczyciel na Medal, w kategorii: Nauczyciel Akademicki Roku.

Głosowanie w wojewódzkich kategoriach Nauczyciel akademicki potrwa do 13 grudnia do godz. 20:00.

• mgr Ewa Adamczyk (kierunek Kosmetologia), link do głosowania – Kliknij Tutaj!
  • mgr Zuzanna Łazar (kierunek Położnictwo), link do głosowania – Kliknij Tutaj!
  • dr Marta Gawlik (kierunek Pielęgniarstwo), link do głosowania – Kliknij Tutaj!
  • dr Tomasz Matusz (kierunek Fizjoterapia), link do głosowania – Kliknij Tutaj!

Celem plebiscytu, w kategorii “Nauczyciel Akademicki”  jest docenienie umiejętności pełnego pasji i zaangażowania przekazywania wiedzy, wysoka kultura osobista i przyjazne podejście do studentów.

Informacji udziela Marta Gromowska – tel. 519 503 627, (pon-pt w godz. 9-15) e-mail: marta.gromowska@polskapress.pl

Serdecznie gratulujemy, zachęcamy do głosowania i życzymy powodzenia! 🙂

Więcej informacji dotyczących plebiscytu na stronie NTO: Kliknij Tutaj!