Zaznacz stronę

Szkolenia kosmetyczne – specjalistyczne szkolenia realizowanie w formie profesjonalnych warsztatów praktycznych umiejętności podczas których uczestnicy nabywają szeroką wiedzę teoretyczną, praktyczną oraz wiele wskazówek dotyczących wykonywania zabiegów pielęgnacyjnych stosowanych w gabinecie kosmetycznym.

Stylizacja paznokci – nowoczesne techniki stylizacji paznokci wymagają ciągłego podnoszenia kwalifikacji. Odpowiednie wykształcenie w połączeniu ze znajomością nowinek i trendów pozwala osiągnąć sukces w tym niezwykle ciekawym zawodzie. Zajęcia prowadzą wybitni i utalentowani specjaliści – posiadający wykształcenie dydaktyczno – pedagogiczne oraz wieloletnie doświadczenie zawodowe.

W naszej ofercie znajdziesz szkolenia z zakresu stylizacji paznokci metodą żelową i akrylową, manicure hybrydowego i klasycznego oraz zdobień. Program obejmuje przekazanie podstaw teoretycznych dotyczących: płytki paznokcia (anatomia, choroby paznokci), wskazań i przeciwwskazań do przedłużania płytki paznokcia, zastosowania różnych metod stylizacji paznokcia w zależności od potrzeb klienta, oraz wykształcenie praktycznych umiejętności stylizacji paznokci metodą żelową, akrylową, porcelanową.

  • Czas trwania szkolenia 40 godzin (4 dni – sobota, niedziela)
  • Uczestnik szkolenia otrzymuje certyfikat ukończenia szkolenia
  • Minimalna liczba osób – 12
  • Cena szkolenia 920 zł. Cena obejmuje metodę akrylową, żelową, manicure hybrydowy oraz zdobienie paznokci.

Przedłużanie rzęs metoda 1:1 – technika pozwalająca przedłużyć, zagęścić i pogrubić rzęsy. Polega ona na doklejeniu pojedynczych rzęs syntetycznych “włosek po włosku”, czyli 1:1 do naszych własnych rzęs.  W wyniku zabiegu oko staje się optycznie większe, a spojrzenie nabiera blasku. Do zabiegu najczęściej stosuje się rzęsy jedwabne z domieszką syntetyku lub naturalne z włosia norek,
o różnych długościach i stopniu podkręcenia. W zależności od oczekiwań klientki i doboru aplikowanych rzęs możemy uzyskać efekt spektakularny lub bardzo naturalny.

  • Czas trwania szkolenia 1 dzień – 10 godzin
  • Uczestnik szkolenia otrzymuje certyfikat ukończenia szkolenia, który uprawnia do korzystania z ofert krajowego rynku pracy, jak również otwiera drzwi do kariery międzynarodowej.
  • Minimalna liczba osób – 10
  • Cena szkolenia 470 zł