Dr Grzegorz Jędrzejewski z Instytutu i Wydziału Nauk o Zdrowiu członkiem Zarządu prestiżowej organizacji Rolf Research Foundation.

14 września zakończył się 6. International Fascia Research Congress w kanadyjskim Montrealu, najbardziej wyczekiwany kongres powięziowy na świecie. Wsród prelegentów wydarzenia znalazły się same autorytety świata powięzi, m.in: dr Robert Schleip, prof. Carla Stecco, prof. Marc Driscoll, dr Jean-Claude Guimberteau. Mnóstwo wspaniałych ludzi, w tym opolski nauczyciel akademicki i fizjoterapeuta dr Grzegorz Jędrzejewski, których łączy wspólna pasja i chęć dzielenia się wiedzą. Nowe kontakty, nowe pomysły i niezapomniane wspomnienia.

Jeśli ktoś z Państwa chciałby zdobyć finansowanie na badania dotyczące powięzi oraz poszerzyć swoje międzynarodowe kontakty, zapraszamy na stronę Rolf Research Foundation: https://rolfresearchfoundation.org

Na zdjęciu poniżej członkowie zarządu Rolf Research Foundation z polskim akcentem (pierwszy od lewej dr Grzegorz Jędrzejewski- pracownik INoZ Uniwersytetu Opolskiego)